BİOBELLİNDA ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATINI KAÇIRMAYIN!
Şartsız Koşulsuz Üyeliğini Şimdi Başlat
BİOBELLİNDA ÜYELİK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU ŞİMDİ DOLDURUN
Ücretsiz Üyeliğiniz ile birlikte yapacağınız 200TL ve üzeri siparişlerinizin 20 TL’si Bizden HEDİYE
  Fırsatlarla dolu BİOBELLİNDA dünyasına adım atmak için GÖNDER butonuna basınız. Müşteri Temsilcilmiz Sizinle kısa sürede iletişime geçecektir.

  BioBellinda Üyeliği Ücretsizdir.

  Şartsız koşulsuz Biobellinda üyeliğinizi şimdi başlatın.

  Biobellinda Her Ay Ürün Alma Zorunluluğu Yok.

  BioBellinda ücretsiz üye olun, biobellinda ürünlerini ihtiyacınız olduğunda alın.

  Biobellinda Vadeli Üyelik Fırsatı.

  BioBellinda üyeliğinize özel alacağınız tüm biobellinda ürünlerinin ödemesini senetsiz kefilsiz şartsız koşulsuz 30 gün sonra yapın.

  Biobellinda Yüzde 35 İndirim Fırsatı.

  BioBellinda Üye olan herkes tüm ürünleri yüzde 35 indirimli alma hakkına sahiptir.

  Biobellinda 1 Alana 1 Bedavalar.

  Sadece Biobellinda üyelerine özel 1 alana 1 bedavalı biobellinda ürünleri için şimdi biobellinda üyesi olun.

  Biobellinda Kapıda Ödeme İmkanı.

  Biobellinda üyesi olun tüm siparişlerinize ait ödemeleri kapıda yapın.

  Biobellinda Üyelik Sistemi Hakkında Bilgi

  Biobellinda üyeliği tamamen ücretsizdir, Yukarıdaki Biobellinda ücretsiz üyelik kayıt formunu doldurarak üyeliğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üyelik başvuru formunu doldurduğunuzda temsilcilerimiz sizi arayarak ücretsiz üyeliğinizi yapacaklardır. sonrasında ise yine temsilcilerimiz ürünler hakkında size istediğiniz zaman bilgi verecekler ve sipariş vermek istediğinizde size yardımcı olacaklardır. Biobellinda Satış Sistemi, temelde “Çok Katmanlı Pazarlama Sistemi” olarak da bilinen Doğrudan Satış Yöntemine dayanır. BioBellinda’nın satmakta olduğu ürünler, bağımsız girişimcilere indirimli fiyat üzerinden satışa sunulur. BioBellinda sistemine dâhil olan bağımsız girişimciler, ilk alışverişlerinden itibaren ürünleri bu indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirler. Bağımsız girişimcilerin çok katmanlı pazarlama sistemine dâhil olmakla elde edecekleri asıl gelir, indirimli fiyat üzerinden satın aldıkları ürünleri nihai tüketiciye gerçek fiyatları karşılığı satmak suretiyle kazanmış olacakları Perakende Satış Geliridir. Bağımsız girişimci, BioBellinda’dan gerçekleştirdiği her alışveriş esnasında satın almış olduğu ürünlerin miktarına göre bir iş hacmi oluşturur. Bağımsız girişimci, oluşturmuş olduğu iş hacmine göre ilave prim ve kazanca hak kazanır. Biobellinda Bağımsız girişimcinin her bir ay için hak kazandığı primler, bu bağımsız girişimcinin ilgili ay içerisinde kendisinin ve/veya oluşturduğu grubunun (alt pazarlama ağının) BioBellinda’dan yapmış olduğu ürün satın alımlarına göre hesaplanmaktadır.
  Biobellinda Üyelik Biobellinda Üye Ol

  EVDEN NASIL MI PARA KAZANILIR

  1. ÜCRETSİZ ÜYE OLun

  BiBollenda üyeliğinizi ücretsiz baslatın.

  2. ürünleri kullanın

  Ürünleri kullanmaya baslayın. Doğallığı ve temizliği kesfedin.

  3. tavsiye edin

  Kullanmıs olduğunuz BioBellinda ürünlerini yakın arkadaslarınıza tavsiye edin. Memnuniyetinizi Sosyal Medya da paylasın.
   Fırsatlarla dolu BİOBELLİNDA dünyasına adım atmak için GÖNDER butonuna basınız. Müşteri Temsilcilmiz Sizinle kısa sürede iletişime geçecektir.

   BioBellinda Ücretsiz Üyelik

   Biobellinda Ücretsiz Üyelik Avantajını Kaçırmayın. Üyelere Özel Fiyatlar ve Kampanyalar Sizi Bekliyor.

   BioBellinda Resmi Üyelik

   Biobellinda üyelik sitesi. Biobellinda üyelik şartı yok, her ay ürün alma zorunluluğu yok, istediğiniz zaman istediğiniz Biobellinda ürünlerini en uygun fiyata alın.

   Biobellinda Üyelik Sayfası

   Biobellinda Üyelik, Biobellinda Üye Ol, BioBellinda Kayıt, Biobellinda Yeni Üyelik Sitesi, Ücretsiz kaydınızı hemen başlatın 1 alana 1 bedavaları kaçırmayın

   biobellinda üyelik” , “biobellinda uyelik” , “biobellinda” , “biobellinda üye ol” ,”Biobellinda” , “biobellinda üyelik formu” , [biobellinda kayıt] , “biobellinda üye olmak istiyorum” , “Biobellinda Üyelik” , “Biobellinda Yeni Üyelik” , “Biobellinda Kayıt Ol” , “Biobellinda Üye Ol” , “biobellinda” , “biobellinda üye ol” , “biobellinda kayıt” ,
   “biobellinda siparis” , [biobellinda üye ol] ,[biobellinda üyelik] , [biobellinda üyelik formu] ,”biobellinda üyelik paketi” , “biobellinda kayıt ol” , “biobellinda yeni üyelik paketi” , [biobellinda yeni üyelik] , “Biobellinda üyelik” , “biobellinda yeni üyelik” ,
   “biobellinda yeni üye ol” , “biobellinda üyelik sayfası” , “Biobellinda resmi üyelik”