İade ve Değişim

Web sitemizden almış olduğun ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsin. İade konusunda destek almak istediğinde Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da bize info@biobellinda.com.tr email adresinden ulaşabilirsin. Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edilen hediye ve aksesuarlar da var ise iade ile birlikte gönderilmelidir.

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığın tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Ürününü teslim aldıktan sonra on dört (14) gün içinde iade edebilirsin.

İade ettiğin ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik gösterebilir.